Rodzaje pieluch wielorazowych

Pieluchy hybrydowe

Pieluchy hybrydowe

Pieluchy hybrydowe swoich fanów mają zarówno wśród doświadczonych rodziców, jak i świeżo upieczonych mam i tatusiów. Wielu zwolenników znalazły u osób ceniących ekologiczne pieluchy wielorazowe. Nikogo ten fakt nie dziwi, gdyż rozwiązanie to ma wiele zalet – przede wszystkim jest to zdrowsza opcja dla ciała dziecka.

Pieluchy hybrydowe – budowa

Pieluchy hybrydowe powstały ze względu na wieloletni brak produktów ekologicznych na rynku, które spełniałyby potrzeby naszych dzieci. Ich budowa pozwala na proste i komfortowe przebieranie dziecka. Wkłady chłonne możemy z łatwością wpinać do otulacza, a co za tym idzie zmieniamy tylko jej wewnętrzną warstwę, a zewnętrzna pozostaje na pupie dziecka. To bardzo wygodna opcja dla Ciebie!

Sprawdź również, czy Pieluchy Wielorazowe opinie mają równie dobre!

Otulacze do pieluch hybrydowych

Pieluchy hybrydowe powstały w pocie czoła! Projektanci zadbali, by rodzice mieli spory wybór i przedstawili bardzo dużo przeróżnych wzorów i kolorów. Daje to im pewność, iż każdy rodzic znajdzie coś wspaniałego dla swojej pociechy. Producenci nie zapomnieli o ludziach ceniących minimalizm i do sprzedaży wprowadzono wersję w jednym kolorze, lecz barwy te zaskakują unikalnością, a także intensywnością.

Zobacz czym wyróżniają się Pieluchy 2 w 1!

Wkłady chłonne do pieluch hybrydowych

Pieluchy hybrydowe w swoim wnętrzu mają umieszczony wkład chłonny, który powstał z naturalnych materiałów. Sprawiło to, iż wielu rodziców odetchnęło z ulgą, bowiem nie muszą już więcej martwić się o wpływ produktów na skórę ich dziecka. Ekologiczne rozwiązanie może być zastosowane nawet u dzieci z problemami ze skórą, czy alergią. Wkłady chłonące wilgoć znajdziemy również w kilku wersjach – z włókna bambusowego, bawełny organicznej oraz mikrofibry. Materiały te cechują się miękkością, a także wielką chłonnością, więc dziecko przez długi czas czuje suchość i może spać, bądź bawić się spokojnie.

Pieluchy hybrydowe umożliwiają również łatwe dopasowanie do rozmiarów pupy dziecka. Regulacja za pomocą napów i rzepów sprawia, że produkt ten możesz używać w trakcie całego okresu pieluchowania – to Twoja wielka okazja na oszczędzenie pieniędzy!

Przekonaj się, czy Pieluchy Close Parent opinie mają wyśmienite!