Rodzaje pieluch wielorazowych

Pieluchy AIO

Pieluchy AIO

Pieluchy AIO stały się jasnym punktem w świecie ekologicznych pieluch wielorazowych, które słyną ze swojego zdrowego podejścia do produktów skierowanych do dzieci. Jest to oczywiście ich wielka przewaga nad alternatywami, czyli pampersami, jak i tetrami. Naturalność materiałów to oczywiście nie jedyny atut – często wymienia się również możliwość stosowania ich przez cały okres pieluchowania!

Pieluchy AIO – naturalny materiał

Pieluchy AIO w trosce o bezpieczeństwo dzieci wykonane są tylko i wyłącznie z materiałów naturalnych, które są wysoce biodegradowalne. Coraz częściej rodzice dbają, by produkty były ekologiczne i dawały pewność, że dziecko jest w nich odpowiednio chronione. Otulacz został wykonany z poliestru TPU, zaś wkład chłonny z organicznej bawełny.

Sprawdź również, czy Pieluchy Close Parent opinie mają dobre!

Otulacz pieluchy AIO dodatkowo został upiększony przez projektantów różnymi pięknymi i unikalnymi wzorami, a także barwami, które zachwycają intensywnością. Znajdziesz więc w ofercie modele zarówno ze wzorkami, jak i jednokolorowe, którymi zachwycają się fani minimalizmu.

Plusy pieluch AIO

Pieluchy AIO dają rodzicom więcej niż piękność i funkcjonalność. Najważniejszy jest wpływ na skórę. Miękkie materiały nie podrażniają i nie ocierają naskórka, zaś ich pochodzenie daje gwarancję, iż nie dojdzie do uczulenia. Możesz je stosować nawet u dzieci z atopowym zapaleniem skóry, czy alergiami.

Zobacz czym wyróżniają się Pieluchy Hybrydowe!

Kolejnym z atutów pieluch AIO jest komfort dla dziecka, jak i rodziców. Ubierając je dziecku nie musisz mieć obaw przed wyciekaniem. Co więcej Twój maluszek przez cały czas będzie miał uczucie suchości, gdyż wkład chłonny słynie z dużej pojemności. Aksamitnie miękki wkład sprawia, że nawet w trakcie stawiania pierwszych kroków i upadania na pupę, dziecko nie odczuwa bólu – ma miękki lądowanie! Twoja pociecha może hulać do woli, gdyż produkt jest lekki i nie ogranicza ruchów maluszka.

Pieluchy AIO daje Ci również możliwość na zachowanie części pieniędzy, które musiałabyś wydać w przypadku wyboru pampersów. Porównując całkowite koszty pieluchowania, wybór wielorazowej opcji jest naprawdę o wiele tańsze!

Poznaj również Pieluchy 2 w 1!