Nosidełka dla dzieci

Nosidełko Tula Folk Art

Dziś na rynku jest dostępnych bardzo dużo modeli nosidełek. Jak zorientować się w ofercie i odszukać to, co najlepsze? Przy wyborze nosidełka najważniejsze jest, aby kierować się zdrowiem dziecka. Dlatego warto postawić na produkt ergonomiczny, taki jak nosidełko Tula Folk Art.

Cechy nosidełka Tula Folk Art

Dobre nosidełko musi wspierać rozwój dziecka. I właśnie to jest podstawową funkcją modeli ergonomicznych. Nosidło Tula Folk Art jest miękkie i naturalnie dostosowuje się do kształtu ciała dziecka. Maluch jest w nim ułożony w tak zwanej pozycji żabki, z nóżkami lekko uniesionymi po bokach. To bardzo wygodna i zdrowa dla rozwoju pozycja. Dziecko jest też cały czas przytulone do ciała opiekuna i czuje ciepło jego ciała, co daje mu poczucie bezpieczeństwa i komfort psychiczny. Nosidełko Tula Folk Art jest również wygodne dla rodzica. Pozwala na równomierne rozłożenie ciężaru dzięki szerokim, wzmocnionym pasom na ramionach i na wysokości bioder.

Dziecko może być noszone z przodu lub na plecach, zawsze jest jednak odwrócone buzią do ciała opiekuna, co zapewnia ułożenie nóżek w ergonomicznej pozycji M. Noszenie z tyłu jest jednak przeznaczone dla dzieci powyżej 12 miesiąca życia. Do zestawu dołączony jest odpinany i regulowany kapturek, który podtrzymuje główkę dziecka podczas snu, chroni przed czynnikami atmosferycznymi i ułatwia karmienie piersią. Dodatkowo na pasie biodrowym umieszczona jest pojemna kieszeń na drobiazgi, do której opiekun może łatwo sięgnąć. Ważne jest też to, że nosidełko Tula Folk Art jest bardzo łatwo założyć samodzielnie i jest to całkowicie bezpieczne dla dziecka.

Wysoka jakość nosidełka Tula Folk Art

Tutaj również najważniejszym czynnikiem jest bezpieczeństwo i zdrowie dziecka. Warto zwrócić uwagę na użyte materiały. Nosidełko Folk Art Tula jest szyte ręcznie z bawełny posiadającej certyfikat Ōko-Tex Standard. Na szarym gładkim materiale znajduje się wyhaftowany kolorowy motyw inspirowany kulturą ludową. Do wyhaftowania kolorowych łowickich kogutów użyto nici najwyższej jakości. Dookoła otworów na nóżki zastosowano dodatkowe wypełnienie, co jeszcze bardziej poprawia wygodę dziecka. Nosidełko jest szyte ręcznie, dzięki czemu szwy są bardzo trwałe i można nosić w nich dzieci o wadze od 7 do 22 kg. Istotne jest też zastosowanie solidnych klamry Duraflex na pasie biodrowym. Wysokiej jakości nosidełko jest łatwe do utrzymania w czystości. Można wyczyścić je miejscowo przy pomocy miękkiej ściereczki, ciepłej wody i mydła, a od czasu do czasu wyprać w pralce.

Zapraszamy do naszego sklepu Tulisie.pl, gdzie znajdziecie wyżej wymienione modele oraz wiele inne akcesoria dla maluszka i rodziców