Nosidełka dla dzieci

Nosidełka ergonomiczne Tula

Nosidełka ergonomiczne to nowość na polskim rynku. Nie oznacza to jednak, że wielu rodziców nie doceniło już tego rozwiązania jakim jest nosidełko Tula. Wręcz przeciwnie – okazuje się, że cieszą się one ogromną popularnością. Jakie są ich zalety i dlaczego warto je mieć? Na to pytanie odpowiemy w poniższym artykule.

Wygoda stosowania

Jak sama nazwa nosidełka wskazuje, jest ono w pełni ergonomiczne. Jak przekłada się to na realną konstrukcję nosidła?

Produkt całkowicie uwalnia ręce – nosidełko ergonomiczne zostało stworzone po to, by móc przenosić dzieci (mniejsze i większe), bez konieczności zaangażowania w to wszystko rąk. Proste? Dzięki konstrukcji nosidełka Tula, dziecko nie tylko nie wymaga noszenia na rękach, ale przede wszystkim ma o wiele bardziej komfortowe warunki bytowania.

Można je nosić zarówno z tyłu jak i z przodu. Rozwiązanie to jest doskonałe zarówno dla małych dzieci, które uwielbiają spędzać czas będąc przytulonymi do mamy, jak też dla dzieci starszych, preferujących możliwość oglądania i badania otaczającego je świata. Zanim jednak zdecydujesz się na nosidełko Tula, zapoznaj się z niezbędnymi informacji o sposobie noszenia, który musi być odpowiednio dobrany do wagi i wieku maluszka.

Konstrukcja i bezpieczeństwo Nosidełek Tula

Bezpieczne zapięcia to kolejna zaleta produktu, świadcząca o jego ergonomicznym dopasowaniu do wymagań rodziców i dzieci. Odpowiedniej jakości klamry pozwalają nosić nawet bardziej masywne dzieci, które mogą bezpiecznie wypoczywać w nosidełku. Co więcej, zaczepy te zostały wyposażone w dodatkowe, regulowane paski, dzięki którym można wyregulować położenie nosidła Tula i dopasować je do preferencji rodzica.

Mocna konstrukcja – nosidło ergonomiczne Tula, jest uszyte ręcznie. Przedkłada się to na mocniejszą konstrukcję produktu, ale też na jego lepsze przyleganie do ciała rodzica. Za pomocą nosidełka można przenosić dzieci, których waga dochodzi nawet do 20 kilogramów. Trzeba jednak wiedzieć jaki model nosidełka Tula wybrać aby było odpowiednie do wagi dziecka.

Dodatki do ergonomicznych nosidełek Tula

Dodatki – kapturek zasłaniający główkę, bądź wkłady dla bardzo małych dzieci, ważących 3,5 kg… Dzięki dużej liczbie dodatków, dopasowanie nosidła do wymagań rodziców jest jeszcze prostsze. Nie wierzycie? Koniecznie sprawdźcie! Dzięki dodatkom, życie rodziców i ich dzieci będzie jeszcze bardziej komfortowe.

Podsumowując, nosidełko ergonomiczne Tula jest produktem ergonomicznym i to z najwyższej półki. Jeśli dodamy, że tak dobry produkt jest dostępny w niskiej i bardzo opłacalnej cenie, to wydaje nam się, że do tak ważnej inwestycji w zdrowie i bezpieczeństwo małego człowieka nie trzeba już chyba nikogo przekonywać. Przypominamy, że produkt ten zdobył uznanie wielu rodziców w Polsce, a także na całym świecie.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór Nosidełek Tula.