Nosidełka dla dzieci

Jak prać nosidełko Tula?

Każdy rodzic wie, że gdzie dzieci, tam i plamy. To naturalna sprawa! Zabrudzenia zapewne prędzej czy później pojawią się też na Twoim nosidełku Tula. Podczas spaceru nosidełko jest narażone na działanie czynników zewnętrznych takich jak deszcz czy wiatr. Może się zdarzyć również, że nosidełko ubrudzi się jedzeniem. Nie ma powodów do paniki, bo nosidełka Tula pranie znoszą bardzo dzielnie. Zobacz, jak prać nosidełka Tula krok po kroku!

Dlaczego Tula potrzebuje delikatności?

Nosidełka Tula są wykonane z wysokiej jakości certyfikowanej bawełny. Dzięki temu są całkowicie przyjazne dla skóry dziecka i przyjemne dla opiekuna. Zastosowanie naturalnego materiału zamiast sztucznych tkanin powoduje jednak, że trzeba obchodzić się z nim trochę delikatniej. Nosidełka źle znoszą wysokie obroty i temperatury w pralkach automatycznych. Aby Tula służyła wam jak najdłużej, warto zatroszczyć się o jej delikatne czyszczenie.

Co zrobić, gdy pojawi się plama?

Im szybciej zapierzesz plamę, tym lepiej. Użyj do tego delikatnej ściereczki, łagodnego detergentu (na przykład szarego mydła) i ciepłej wody. Następnie pozwól nosidełku wyschnąć na wolnym powietrzu, z dala od grzejników. Jeśli będziesz regularnie zapierać świeże plamy, z powodzeniem utrzymasz nosidełko w czystości. Od czasu do czasu można wyprać nosidełko w pralce. Wówczas zastosuj program z zimną wodą (temperatura do 30 stopni Celsjusza) oraz niskim wirowaniem (maksymalnie 800 obrotów). Przed włożeniem nosidełka do pralki zapnij pas biodrowy. Dzięki temu klamry będą bezpieczniejsze podczas wirowania. Użyj jak najłagodniejszych detergentów.
Pamiętaj, że nosidełko może przylegać bezpośrednio do ciała dziecka, więc warto zadbać o łagodne i antyalergiczne środki piorące. Nie stosuj wybielaczy ani płynów zmiękczających. Dzięki zastosowaniu materiałów najwyższej jakości i wykonaniu, pranie w pralce jest dla nosidełka bezpieczne, ale im rzadziej będziesz prać nosidełko w pralce automatycznej, tym dłużej będzie wam służyć. Nosidełka Tula po praniu należy zawiesić pionowo na wolnym powietrzu i pozwolić na swobodne wyschnięcie. Jednak pod żadnym pozorem nie susz nosidełka w suszarce bębnowej.

Pranie nosidła Tula może być łatwe i bezpieczne, jeśli będziesz stosować powyższe zasady. Nosidełko delikatne dla skóry dziecka po prostu również trzeba traktować z delikatnością. Warto poświęcić czas na spieranie plam na bieżąco i zadbać o to, aby nosidełko służyło wam jak najdłużej.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór Nosidełek Tula.